HİZMETLERİMİZ

 • Eş Takibi

  Eşler arasında yaşanan güvensizlik ve şüphe çekici davranışlar sizleri endişeye sevk edebilir, hatta sizi büyük kıskançlık krizlerine yöneltebilir. Bunun sonucu büyük psikolojik sorunlar yaşanmasına sebebiyet verir.. Artık şüphe ve güvensizlikle yaşamanıza gerek yok. Aklınızdaki soru işaretlerine son verin İZLER DEDEKTİFLİK sizlere profesyonel yardım almanız yolunda tüm bilgi ve tecrübeleri ile ışık tutacaktır .

  Boşanma Davaları Delillendirme

  Mahkeme aşamasında olan boşanma davaları ve bu suretten doğan anlaşmazlıklar yaşıyorsanız çocuğunuzun velayetini almak istiyor fakat uzlaşamıyorsanız. Evlilik kutsallığı vurgulanan ve toplumdaki bireylerce de bu kutsallığı kanıksanan bir kurumdur. Dolayısıyla çok ciddi adımlarla ve kuvvetli bağlarla kurulmaya çalışılmaktadır..! Boşanmak, dünyanın sonu değildir. Öncelikle boşanma konusunda bu yönlü yanlış algılamalarımız değişmelidir. Evlilik kadar, boşanmayı da doğal karşılayabilmeli, bizde yaratacağı tahribatları en aza indirgeyerek atlatabilmeliyiz. Dedektif olarak bizlerin amacı, boşanmaya kesin karar vermiş insanlara, zaten boşanma dolayısıyla yeterince yaşamış oldukları yıpranmışlığa bir de hukuki prosedürün karmaşıklığının eklenmesini bertaraf ederek yardımcı olmaktır. Bu anlamda; bağımsız titiz bir hizmetle değerli bilgileri, kapsamlı olarak boşanma nın öncesinde ve sonrasında size sunuyoruz Çözüm çok uzakta değil İZLER DEDEKTİFLİK sizlerin mağduriyetinize çözüm bulma yolunda profesyonel çalışma sağlamaktadır.

  EVLİLİK ARAŞTIRMA RAPORLAMA

  Evleneceğiniz kişinin, sizden önceki hayatı hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz? Daha önce, evlilik yaşadımı ? Yaşadıysa neden ayrıldığı ? Kötü alışkanlıkları varmı ? Aile yapısı size uygunmu ?Uyuşturucu kullanıyormu ? Evlik mühessesi kutsal bir merciidir bu sebeple insanlar hayatlarını birleştirecekleri insanları çok iyi aneliz etmelidirler ve ona göre karar vermelidirler. Bu tip dosyalarda araştırılması istenen kişiyi gözlem altına alıp, nasıl bir hayat sürdüğünü gözlemleriz. görüştüğü şahıslar, gece yaşantısı, kumar veya alkol alışkanlığı, çalıştığı işyerindeki başarı ortalaması ve günlük aktiviteleri mercek altına alınır ve Evlilik öncesi Araştırma yapılarak sizlerin gelecek için vericeğiniz karalarda sizlere yardımcı olmaya calışırız.

  ADRES TESPİTİ

  İş hayatımızda ve günlük yaşamımızda her an karşılaşabildiğimiz kayıp olayları,hacizişleri, eski dostlarınız, sizi dolandıranlar, boşanmak isteyip de bir türlü ulaşamadığınız eşiniz yıllardır izini kaybettiğiniz yakınlarınız. Her türlü adres tespitlerinde ve araştırmasında bilgi ve tecrübelerimizle yanınızdayız. İZLER DEDEKTİFLİK.

  VELAYET DAVALARI

  Eşinizle ayrıldınız ya da boşanma aşamasındasınız. Sizi bağlayan tek şey çocuğunuz. Çocuğunuzun sizde kalmasını istiyorsunuz. Eşiniz size çocuğunuzu göstermiyor ve çocuğunuzun velayetini nasıl üzerinize geçireceğinizi bilmiyorsunuz! Boşanma ve velayet davaları için delil niteliğinde bilgileri titiz bir çalışma sonucunda size sunuyoruz. Şu çok önemlidirki çocugunuz 7 yaşına kadar genellikle anne tarafına verilir aksi bir şey veya delil mahkemelere sunulmadıkca yanlız 7 yaşından sonrası pedegog nezaretinde çocuga danışılarak pedego'gun vericeği rapor mahkemece ayrıca değerlendirilmeye alınıcaktır.İzler Dedektiflik olarak biz Velayet Davalarına ayrıca önem vermekteyiz çünkü çocuklarınızın sizin için nekadar değerli oldugunu biliriz. Aldatma ve Aldatılma kadın veya erkek her iki taraf içinde onur kırıcı bir harekettir. Evliliği temelinden sarsar ve insanlara uzun yıllar unutulmuyacak acılar verir, malesef günümüzde bir çok şekilde insanlar aldatılabiliyor. İnternet ortamında yapılan aldatmalar günümüz Türkiye'sinde bir hayli atrmış durumdadır İZLER DEDEKTİFLİK olarak eş takibi konusunda uzman dedektif ekibimize danışmanızı tavsiye eder sorularınız ve sorunlarınızla ilgili bizleri 7/24 çekinmeden arıyabilirsiniz

  ŞİRKET ÇÖZÜMLERİ

  Yatırım yapıcagınız yeni girişim de bulunduğunuz ortaklık yapmak itediğiniz şahıs ve şirketlerin detaylı araştırması tarafımızca yapılmaktadır Sizlerin doğru yatırım yapmanıza yardım ve destekte bulunabiliriz.

  PERSONEL ARAŞTIRMA

  İşe alım yapacagınız personelin öz geçmiş bilgileri performans dayalı çalışma araştırması iş bırakma sebepleri size iletilen bilgilerin doğruluğu kapsamlı olarak araştırılarak sizlere doğru çalışanı temin konusunda aydınlatabiliriz.

  Marka & Patent Hakları

  Marka, patent telif haklarınızın taklit edildiğini, piyasada satışı yapıldığını düşünüyor ve tespit etmek istiyorsanız tarafımıza müracat etmeniz size kazanç sağlayacaktır.

  Böcek Dinleme Cihazı

  Böcek olarak tabir ettiğimiz dinleme cihazları seyar olmakla beraber her alanda kulanılmaktadır evinizde aracınıza böyle bir cihazın varlığından şüphe ediyorsanız beklemeden profesyonel arama talebinde bulununuz