BİREYSEL HİZMETLER

 • ADRES TESPİTİ

  Mahkeme veya icra dairelerinde, alıcaklı tarafın lehine alacak davası açılmış, aranılan borçlu veya dondırıcıların bilinmiyen adereslerinin tespit edilmesi ve bulunması..

  Boşanma Davaları, Velayet Davaları, Nafaka ve Tazminat Davalarında davacı, davalı, tanık ve şahitlerin bulunması ve adreslerinin tespit edilmesi. Yasalara uygunun görülmeyen hiç bir teklif tarafımızca deyerlendirmeye alınmıyacaktır.

 • ŞİRKET DAVALARI

  Şirket ve faal vaziyette olan kurumlar içerisinde yaşanan hırsızlıklar, sevkiyat yolsuzlukları, fatura düzenbazlıkları ve hat safa da gelen faturalarınız, elemanlar arasındaki tacizler, kışkırtmalar şirketinize büyük kayıplar vermektedir. Bu da hem sizin hemde personelinizin perfonmansını oldukca kötü bir şekilde etkilemektedir.

  Günümüz dünyasında yaşanan sanayi casusluğu ve bu sebepten dolayı artan şirket davalarında Siz şirket sahipleri bu endişelerle ve düşüncelerle yorulmayın sizin adınıza ÜNLÜ DEDEKTİFLİK profesyonel tecrübeleri ile yanınızda. Ayrıca Bireysel olarak şirketinizle sorunyaşıyor hakkınızın yendiğini düşünüyorsanız, 7/24 bizi çekinmeden arıya bilirsiniz.

 • Marka & Patent araştırma

  Marka ve Patent Hırsızlığı gerek yurt dışında gerekse ülkemizde oldukca fazla sayıda artmaktadır. Gelişmekte olan ülkelerin halinazırda kendi markalarını üreten firmaların taklit ürünlerini üreterek kendi Marka vePatentini almış firmaları oldukca büyük zararlara ugratmaktadırlar.

  Ürün taklit ve patent hakkınızı profesyonel çalışmalarımızla sizlerden çalınan hakkınızı kazandırma yolunda tüm tecrübelerimizle yanınızdayız. Markaların gerçek sahiplerini araştırma, sahte ürünlerin üretim ve satış noktalarının tesbiti gibi konularda profesyonel Dedektif arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz.

 • İcra Araştırması

  Mağdur olmanıza sebep şahısların mal kaçırması, farklı kimliklerle bankalara yatırdıkları para ve üzerine bulunan evlerin tespiti, için tarafımıza verilecek ek bilgiler oldukça önem taşır, İcra Araştırmalarında Kurumsal kimlik taşıyan firmalar veya Bireysel Hizmetler isteyen bir çok kişiye ÜNLÜ DEDEKTİFLİK olarak profesyonel hizmet sunmaktayız.

  İZLER DEDEKTİFLİK olarak bize başvurduğunuzda elinizde az da olsa bir duyum veya bilgi varsa bu bizim işe nereden başlayacağımız konusunda ipucu verir. Eğer sağlam ipuçları yakalarsak, sonuca gitmek çok da zor olmaz.UZMAN KADROMUZ bu konuda oldukça deneyim sahibidir ve sonuca gitme yüzdemiz oldukça yüksektir.