BİREYSEL HİZMETLER

blog post

Adatıldığınızımı düşünüyorsunuz? Eşinizin sizden habersiz birileriyle görüştüğünden mi şüphe ediyorsunuz? Böyle bir şüphe duyuyorsanız, eşler arasında oluşan bir güvensizlik varsa tüm yaşantıya yansır ve huzursuzluk verir. Böyle bir şüphe duyuyorsanız eşiniz hakkında ayrıntılı ve titiz bir calışma sonucunda kafanızdaki soru işaretlerini netleştirebilirsiniz.

Devamı
blog post

Boşanma Davaları Konusunda Uzman Dedektiflik Hizmetimizle Yanınızdayız. Eşiniz ile birbirinizi artık saygıyla dinlemiyor, yaşananları birbirinizin bakış açısı ile algılıyamıyorsanız, problemlerinizi konuşamıyor, duygu ve düşüncelerinizi açıkca ifade edemiyorsanız, iletişim kurmaya kalktığınızda öfke patlamaları yaşanıyor ve birbirinize karşı incitici, davranışalarda bulunuyorsanız, birbirinizi olduğu ğibi kabullenemiyor ve beklentilerinizi ifade edemiyorsanız, sorunlarınızı kendi başınıza çözmekten umudunuzu kesmiş artık mutsuzsanız ve boşanma süreçine girdiyseniz..!

devamı
blog post

Evleneceğiniz kişinin, sizden önceki hayatı hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz? Daha önce, evlilik yaşadımı ? Yaşadıysa neden ayrıldığı ? Kötü alışkanlıkları varmı ? Aile yapısı size uygunmu ?Uyuşturucu kullanıyormu ?.

Devamı
blog post

Miras davaları çok çeşitli sebeplerden dolayı karmaşık bir hal vaziyetindedir. Size kalan miraslara ait bilgileri edinmek bazen çok zor olabilir. Bu sebepten dolayı Miras davaları uzun yıllar devam etmektedir gerek mirascıların bulunması gerekse miras varislerine ulaşılmasın'da zorluklar çekilmesi insanları yıllarca madur olamasına sebebiyet vermektedir.

Devamı
blog post

Mahkeme aşamasında olan, Boşanma Davaları ve bu suretten doğan anlaşmazlıklar yaşıyorsanız, çocuğunuzun Velayetini almak istiyor, fakat uzlaşamıyorsanız, Kafanızdaki tüm sorular uzman ekibimiz tarafından cevaplanarak Boşanma Davaları için delil niteliğinde bilgileri titiz bir çalışma sonucunda size sunuyoruz.

Devamı